Ханік

Ханік

Люблю подорожувати та спілкуватись з новими людьми на різні цікаві теми

Я створив та адмініструю декілька цікавих сайтів.

Наприклад, Ханікі - проект творчості та позитиву

а ще маю 2 персональних блоґа (один блоґ про подорожі, другий блоґ про міське життя)

Почав займатись йогою, це приносить мені багато задоволення. Дякую всім за увагу

Веб-сайт: http://haniki.com.ua/

Ми опинились в Сімферополі близько 8 години вечора. Це було круто - за якихось 12 годин, ще засвітла, доїхати до місця призначення! Настрій був чудовий, бо тепер у нас було багато часу, щоб зустрітись з друзями і відпочити перед тим самим "Рекордним походом", заради якого ми і приїхали сюди. Погода була похмурою, дощ то починався то переставав..

Подробнее...

Позаминулого тижня подорожував автостопом до Сімферополя. Але вже не сам був, а з дівчиною - їй хотілось дізнатись, що таке автостоп, і з чим його їдять, а мені було приємно, що цього разу буду їхати не сам.

До цього ми з нею практично не спілкувались. Я пам'ятав, що бачив її на майстер-класах по бальним танцям і потім на балу, але приводу для знайомства у нас не було, і єдине, що мені про неї сказали, що вона легко йде на контакт з водіями і може розмовляти без зупинки на різні теми. Для автостопу це дуже корисна риса! Потім я ще багато разів дякував долі за те, що послала мені таку класну попутницю! Ми голосно співали пісні, бігали, стрибали, покрикували, багато сміялись і раділи тій пригоді, яка із нами відбувалась.

Подробнее...