20 Июня 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Путешествия

MinskКак-то неожиданно на маленьком семейном совещании созрела мысль проехать на машине на
родину викингов – Финляндию, а точнее, ее сердце – Хельсинки.

zapovidi_10 заповедей автотуриста

1.    Техническое состояние автомобиля
Эта банальная фраза скрывает за собой самую значимую часть успешного путешествия. Я думаю, не надо объяснять, что перед любой, особенно дальней, поездкой желательно

teryanik7Днепропетровск – Ужгород – Братислава – Вена – Прага – Закопане – Краков - Днепропетровск

(Словакия, Чехия, Австрия, Польша)

На самом деле все началось зимой. Просматривая фотографии нашего прошлогоднего отдыха в Польше (Краков-Закопане), мы подумали, что стоит попробовать свои силы и силы своего автомобиля на более далекое, более интенсивное и впечатляющее путешествие. В первую очередь


нас интересовала Чехия. Там мы планировали провести большее количество дней. Поэтому визу было решено открывать в Чешском консульстве. Но обо сем по порядку.

Ми опинились в Сімферополі близько 8 години вечора. Це було круто - за якихось 12 годин, ще засвітла, доїхати до місця призначення! Настрій був чудовий, бо тепер у нас було багато часу, щоб зустрітись з друзями і відпочити перед тим самим "Рекордним походом", заради якого ми і приїхали сюди. Погода була похмурою, дощ то починався то переставав..

Позаминулого тижня подорожував автостопом до Сімферополя. Але вже не сам був, а з дівчиною - їй хотілось дізнатись, що таке автостоп, і з чим його їдять, а мені було приємно, що цього разу буду їхати не сам.

До цього ми з нею практично не спілкувались. Я пам'ятав, що бачив її на майстер-класах по бальним танцям і потім на балу, але приводу для знайомства у нас не було, і єдине, що мені про неї сказали, що вона легко йде на контакт з водіями і може розмовляти без зупинки на різні теми. Для автостопу це дуже корисна риса! Потім я ще багато разів дякував долі за те, що послала мені таку класну попутницю! Ми голосно співали пісні, бігали, стрибали, покрикували, багато сміялись і раділи тій пригоді, яка із нами відбувалась.

Страница 2 из 3