17 Января 2019

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Маленькі пригоди (Глава 2 - Рекордний перехід)

Оценить
(2 голоса)

Ми опинились в Сімферополі близько 8 години вечора. Це було круто - за якихось 12 годин, ще засвітла, доїхати до місця призначення! Настрій був чудовий, бо тепер у нас було багато часу, щоб зустрітись з друзями і відпочити перед тим самим "Рекордним походом", заради якого ми і приїхали сюди. Погода була похмурою, дощ то починався то переставав..

Нас висадили на головній транспортній розв'язці міста - біля залізничного вокзалу. Там ходили майже всі маршрутки практично у всіх напрямках. Ми подзвонили Андрію (це чоловік сестри мого друга з К12), щоб він пояснив нам як проїхати, він сказав номер тролейбусу і на якій зупинці вийти, але попередив, що він ходить не часто, щоб ми були уважними і не пропустили його - ми слухняно пішли на зупинку та прочекали на тралік мабуть цілу годину. Проїхало більше 100 різних тролейбусів і маршруток, але того що нам був потрібний - не було. Подзвонили ще раз Андрію - він сказав, що напевно після 8 вечора він вже не ходить, і нам тоді потрібно сідати на інші, це хоч і не так зручно, але теж можна доїхати... Стали чекати на інші, але вже було більше 21 години, і ті вже теж перестали ходити... Знову дзвонимо Андрію - каже, ну тоді залишається сідати тільки на тролейбус до Ялти, і виходити через 2 зупинки.


Изменено 17.05.2011 08:55
Ханік

Ханік

Люблю подорожувати та спілкуватись з новими людьми на різні цікаві теми

Я створив та адмініструю декілька цікавих сайтів.

Наприклад, Ханікі - проект творчості та позитиву

а ще маю 2 персональних блоґа (один блоґ про подорожі, другий блоґ про міське життя)

Почав займатись йогою, це приносить мені багато задоволення. Дякую всім за увагу

Веб-сайт: haniki.com.ua/

комментарии 

 
0 1. Misheal_D 27.05.2011 18:13
///... прикольно, молодца.
Советую проделать то-же только без мобильного телефона :-)), - вот тогда это действительно будет экстрим, если конешно тябя найдут, а может о подобном подвиге никто не узнает.
Кстати это первый пост, который я дочитал до конца на данном сайте, автору респект.
Цитировать
 
 
0 2. Misheal_D 27.05.2011 18:15
а какова судьба остальных участников, ну тех что в жигули не поместились?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить