peperoncini

Команда «UKRAINIAN TEAM» прийняла участь у міжнародному турнірі

Оценить
(2 голоса)

logoIPPONКоманда «UKRAINIAN TEAM» прийняла участь у міжнародному турнірі «40th Trbovlje Open», який відбувся 15.12.2012 в м. Трбовле, Словенія. У турнірі взяли участь 419 учасників з 12 європейських країн. Загалом Українська команда показала хороший результат, здобувши 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі. Вітаємо тренерів, спортсменів та їх батьків з відмінним результатом!

Від клубу IPPON в змаганнях приймав участь Андрій Зима. Він змагався в категоріях КАТА +35років та КУМІТЕ 18+ (OPEN).
В КАТА змагалися 9 спортсменів, серед яких Андрій зайняв 3 місце!!! Він пройшов три кола змагань. У першому колі виконавши КАТА «DJON» він переконливо переміг свого супротивника. У півфіналі Андрій припустився тактичної помилки, виконавши КАТА «CHINTE», а його супротивник виконував КАТА «ANAN», яке є набагато вищим і має більшу базову оцінку. Опонент Андрія по другому колу увійшов до фіналу, а сам Андрій змагався у втішному фіналі за третє місце. На цей раз він виконував КАТА «GODJUSHIHO-SHO», яке є одним з найскладніших в ШОТОКАНІ, де й переміг, здобувши свою бронзову нагороду.
В категорії КУМІТЕ приймало участь 15 спортсменів. Категорія OPEN є абсолютною і до змагань в ній допускаються учасники різних вагових категорій. У першому колі змагань Андрій поступився спортсмену зі Словенії.
В цілому турнір пройшов на високому рівні. Були внесені корегування в тренувальний процес, і в Новому 2013 році клуб IPPON прагне до більших досягнень.
В рамках туру була проведена оглядова екскурсія містом Любляна у супроводі професійного гіда.

Зима Андрей (Карате)

Заслуженный мастер спорта по карате, тренер-преподаватель высшей категории по карате, 4 дан FSKA, трехкратный Чемпион мира  Шотокан карате-до FSKA, председатель совета Днепропетровского областного отделения всеукраинской общественной организации "Федерация Фунакоши Шотокан Какате Украины".

Веб-сайт: www.ippon.dp.ua