22 Апреля 2018

Назад Самарский Происшествия Чоловіки влаштували один одному страсну п'ятницю: один – у лікарні, іншому загрожує позбавлення волі

nozhДо чергової частини Самарського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області 03 травня о 15 год. 10 хв. надійшло повідомлення з  лікарні № 6 про те, що о  15.00 до медичного закладу швидкою допомогою доставлено 50-річного чоловіка, мешканця Дніпропетровська, з кількома колото-різаними ранами: проникаюче поранення черевної порожнини, колото-різане поранення поперекової області, різане поранення шиї, колото-різане поранення лівої щоки.

Встановлено, що того дня о 12 годині 30 хвилин у дворі між житловими будинками по вул. Роторній у м. Дніпропетровську при спільному вживанні спиртних напоїв між потерпілим та іншим 65-річним чоловіком сталася сварка, яка перейшла в бійку, в результаті якої старший чоловік ножем спричинив молодшому вищезазначені тілесні ушкодження.

Відомості про правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Чоловiку загрожує позбавлення волі на  строк від п'яти до восьми років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Самарського району.