23 Апреля 2018

Назад Красногвардейский Экономика Подавати звітність з єдиного внеску можна в електронному вигляді

Подавати звітність з єдиного внеску можна в електронному вигляді

l_growing_businessЗ метою подання платниками звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді Міністерством доходів і зборів України розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску.

Крім цього, розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник).

Розробку документів здійснено у зв’язку з набранням чинності Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” від 4 липня 2013 року.

Ознайомитися з електронними форматами та довідником можна на

веб-порталі Міністерства.

При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів.

Нагадаємо, що звіт за вересень 2013 року платникам потрібно буде подати до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік, як платників єдиного внеску до 21 жовтня 2013 року включно.

ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська ГУ Міндохолдів у Дніпропетровській області