23 Апреля 2018

Назад Красногвардейский Экономика На Дніпропетровщині майже 73% митних декларантів скористались Інтернетом

На Дніпропетровщині майже 73% митних декларантів скористались Інтернетом

4ff45882-33f3-da4a-33f3-da456bb472b3.photo.0З початку року Дніпропетровською митницею Міндоходів завдяки сервісу електронного декларування товарів оформлено 72,8% від загальної кількості митних декларацій.

Використання новітніх IT-технологій дозволило зменшити середній час оформлення митних декларацій у режимі імпорту до однієї години тридцять хвилин, у режимі експорту – тридцяти восьми хвилин.

Переваги митного декларування в електронному вигляді позитивно оцінює все більша кількість клієнтів Дніпропетровської митниці Міндоходів. Так, у січні поточного року доля митних декларацій, оформлених в електронному вигляді складала 64,0%, у липні – 76,1%, у серпні – 83,0%, а у вересні – вже 90,3%.

ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська ГУ Міндохолдів у Дніпропетровській області