23 Января 2018

Назад Жовтневый Экономика Податкова: нові форми реєстраційних документів

Податкова: нові форми реєстраційних документів

dpokumentyГоловне управління Міндоходів у Дніпропетровській області повідомляє, що з 01 січня 2014 року АЦСК ІДД Міндоходів переходить на нові формати криптографічних повідомлень, а саме - використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа.

Усі посилені сертифікати, які сформовані до 01 січня 2014 року, будуть обслуговуватись до закінчення їх строку чинності.

Нові форми реєстраційних документів знаходяться за посиланням: 1, 2;

- для фізичних осіб;

Обов’язковим використання нових реєстраційних документів з 01 січня 2014 року є для органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності.

Всі інші суб’єкти господарювання, у тому числі фізичні особи можуть використовувати старі форми реєстраційних документів до завершення перехідного періоду (з 01 січня 2014 року по 13 січня 2014 року включно).