20 Января 2018

Назад Красногвардейский Экономика ДПІ у Красногвардійському районі повідомляє

ДПІ у Красногвардійському районі повідомляє

gniСтворення Служби фінансових розслідувань

В Головному управлінні Міндоходів у Дніпропетровській області 14 серпня 2014 року під час проведення кущового семінару з громадськістю та бізнесом в режимі відеоселекторного звязку за участі Першого заступника Голови Державної фіскальної служби України Володимира Хоменка обговорювалось питання необхідності утворення Служби фінансових розслідувань.

Зокрема, Володимир Хоменко повідомив, що у рамках інформаційної кампанії щодо необхідності утворення Служби фінансових розслідувань проводиться широке обговорення Концепції її утворення з представниками бізнесу, громадськості, українськими і міжнародними експертами, від яких вже отримано більше 120 пропозицій і зауважень. Основні зауваження стосуються питань кадрового забезпечення, функції аудиту і громадського контролю за діяльністю СФР. Більшість з них враховано у законопроекті, який пройшов експертизу в Міністерстві юстиції України, та поданий на розгляд Верховної Ради України (проект Закону від 08.08.2014 №4449а «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійсненням фінансового контролю»). Відповідно до нього Службу фінансових розслідувань буде створено після Всеукраїнських громадських обговорень.

Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко зауважив, що: «Відчувається інтерес до служби з боку класних фахівців, зокрема, з недержавного сектору, а також експертних кіл. Кадровий відбір буде проводитись на конкурсних засадах. Рівень фахової підготовки та досвід претендентів на посади в СФР оцінуватиме спеціальна комісія».

Проект Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійсненням фінансового контролю» та поправки до Податкового, Митного і Бюджетного кодексів України розміщено у банері «Громадське обговорення. Створення Служби фінансових розслідувань» веб-порталу Державної фіскальної служби України www.minrd.gov.ua.

Крім того, підчас проведення кущового семінару розглянуті актуальні питання з податків на прибуток, додану вартість, оподаткування доходів фізичних осіб.

ИА Наш Район"