23 Апреля 2018

Назад Кировский Экономика Державна податкова інспекція інформує

Державна податкова інспекція інформує

dpi2Землекористувачі Кіровського району м.Дніпропетровська з початку 2014 року сплатили до бюджету понад 30 мільйонів гривень»

Разом від платників Кіровського району за користування землею надійшло 36,3 млн. грн. ,що на 3,1 млн.грн більш апоказників минулого року, у  тому числі юридичними особами сплачено- 33,2 млн.грн, фізичними -3,1 млн.грн

Фахівці ДПІ у Кіровському  районі м.Дніпропетровська нагадують, що відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Але разом з тим, діючим законодавством передбачені і  певні категорії платників земельного податку, які мають право на пільги.

Так, від сплати податку з числа юридичних осіб звільняються: заклади культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури, громадські організації інвалідів, релігійні організації тощо.

Звертаємо увагу власників землі та землекористувачів – юридичних осіб та громадян  на своєчасність розрахунків із бюджетом. Адже кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю ідуть до скарбничок місцевих громад та використовуються ними на розвиток або вирішення соціально-економічних питань.

ИА "Наш Район"