23 Января 2018

Назад Кировский Экономика Державна податкова інспекція інформує

Державна податкова інспекція інформує

dpi2Як виправити помилку у звіті з ЄСВ, якщо відпускні відобразили у рядку для зарплати?

Фахівці ДПІ у Кіровському  районі м.Дніпропетровська зазначають, якщо в таблиці 6 додатка 4 звіту з ЄСВ за звітний період код типу нарахувань 10 (суми відпускних) у найманої особи помилково відображено в рядку для відображення даних про суми заробітної плати, то страхувальник повинен сформувати та подати разом зі звітом за поточний період звіт за попередній період.

Звіт має містити: — перелік таблиць звіту; — таблицю 6 додатка 4 звіту зі статусом «скасовуюча» з помилковими відомостями за найману особу, щодо якої зроблено помилку; — таблицю 6 додатка 4 зі статусом «початкова» із правильними відомостями за таку особу (відомості з рядками, в яких відображаються дані про суми заробітної плати без коду типу нарахувань та суми відпускних з кодом типу нарахувань 10). При цьому сформований звіт з ЄСВ для виправлення такої помилки за попередній звітний період не повинен містити таблиць 1 – 4 додатка 4, оскільки суми нарахованої заробітної плати та відпускних не змінилися.

ИА "Наш Район"