23 Января 2018

Назад Кировский Общество Державна податкова інспекція інформує

Державна податкова інспекція інформує

dpi2З 1 грудня декларацію з ПДВ слід подавати за новою формою.

ДПІ у Кіровському  районі м.Дніпропетровська доводить до відома платників податку на додану вартість, що Міністерство фінансів України своїм наказом від 23 вересня 2014 р. № 966 оновило форму податкової декларації з податку на додану вартість та Порядок її заповнення.

Нова редакція звітності враховує попередні законодавчі новації у порядку справляння ПДВ, а саме: у форму декларації добавлено окремі рядки, в яких вказуються обсяги постачання та придбання товарів за ставкою 7%. Також у декларації з ПДВ з’явилися рядки, в яких має бути відображено коригування податкових зобов'язань або податкового кредиту згідно із статтею 39 «Трансфертне ціноутворення» Податкового кодексу України.

Нова форма декларації по ПДВ та нові правила її складання будуть чинні з  1 грудня 2014 року.

ИА "Наш Район"