23 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Самарский Спорт У Дніпропетровську пройшов розіграш кубку з футболу присвячений пам’яті Майсурадзе (ФОТО)

У Дніпропетровську пройшов розіграш кубку з футболу присвячений пам’яті Майсурадзе (ФОТО)

prev2З 17 грудня до 18 березня 2011 року відбувався відкритий розіграш кубку Самарського району з футболу серед аматорських команд міста, присвячений пам’яті ветерана спорту Миколая Васильовича Майсурадзе.

Турнір організовано комітетом з фізичної культури та спорту Самарської районної у місті ради керівник Євген Юрійович Сонін.В розіграшу кубку приймали участь 10 команд. Самарський район в цьому турнірі представляли команди: «Придніпровськ», «Енергія», «Чаплі», «Самара», «ДЮСШ №7». Змагання відбувались у вихідні дні в ж/м Придніпровськ на стадіоні «Авангард». До лютого місяця жодного зриву матчів не відбувалось, але з похолоданням та великою кількістю опадів під загрозою опинилась перспектива в термін до третього березня завершити турнір.              

Голова Самарської районної у місті ради Василь Степанович Носульчик звернувся до депутата Самарської районної ради Владислава Леонідовича Поволоцького, який є директором ООО «Дніпробетон» з проханням сприяти вирішенню цього важливого для продовження районних змагань питання. Велика подяка керівнику цього підприємства за оперативне вирішення цієї проблеми. На підприємстві ООО «Дніпробетон» працює головним механіком гравець команди «Придніпровськ» Володимир Немикін, який на кануні півфінальних матчів не зважаючи на погані погодні умови приклав усі зусилля для покращення стану футбольного майданчика на стадіоні «Авангард».               

Півфінальні пари 25 лютого склали команди: «Придніпровськ»- «Енергія», «Скіф» - «Чаплі».Сильнішими в цих парах виявились команди «Придніпровськ» та «Скіф», які і сформували фінальну пару, що будуть боротись за головний приз турніру, а командам «Енергія» та «Чаплі» залишилось боротись за третє втішне призове місце.

Третього березня о дев’ятої годині ранку відбувся матч за третє місце міх командами нашого району «Енергія» - «Чаплі». В протистоянні двох районних команд сильнішою виявилась команда «Чаплі», яка своїх суперників перемогла з рахунком 4-2, зайнявши третє почесне місце.

По завершенні матчу за третє місце на дуже слизькій майданчик вийшли дві кращі команди турніру: «Придніпровськ», тренер Едуард Анатолійович Воловельський та команда «Скіф», тренер Ігор Миколайович Горбунов.    

За команду «Придніпровськ»  грають переважно ветерани спорту та спортивні активісти нашого району, які працюють на підприємствах: ООО «Дніпроенерго» Придніпровська ТЕЦ та ООО «Дніпробетон». За команду «Скіф» грають молоді спортсмени, які переважно проходять навчання в Дніпропетровському Державному інституті фізичної культури та спорту.           

Фінальний матч видався дуже видовищним та багатим на єдиноборства, які порою були на межі отримання травм не бажаючим програвати жодної з команд.

З великим інтересом за фінальною грою спостерігали почесні гості турніру, депутати Самарської районної у місті ради: заступник голови Самарської районної у місті ради Андрій Борисович Фаєзханов, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молоді, спорту та релігії Самарської районної у місті ради Михайло Миколайович Глікман, директор ДЮСШ №7 Євген Якович Азімов, Олександр Юрійович Ровний.

Команда «Придніпровськ» в першому таймі володіла дуже великою перевагою владіння м’ячем та створила багато гольових моментів, але кращі гравці своєї команди: Віктор Наторов, Генадій Гусак, Олег Ткаченко не змогли скористатись своїми шансами відкрити рахунок в матчі. Під завіс першого тайму, команда «Скіф» майже в перше підійшовши до воріт команди «Придніпровськ» одержала право для пробиття штрафного удару, що к великому розчаруванню чисельних вболівальників Придніпровської команди привело до взяття воріт.

В другому таймі команда «Придніпровськ» віддавши усі зусилля,  намагаючись зрівняти рахунок пропустила ще два м’ячі в відповідь лише один раз вразивши ворота суперника.                            

Результат 3-1 на користь команди «Скіф» хоча і не гарний для нашої районної команди «Придніпровськ», але саме то що наші районні спортсмени на рівні молодих футболістів виглядали дуже боєздатною футбольною дружиною вже є великою перемогою!                                   

По завершенню фінального змагання почесні гості та керівництво турніру нагородили команди кубками та медалями, вручили пам’ятні подарунки кращім гравцям турніру. Від нашого району слід відмітити кращого воротаря змагань Артема Солонікова, кращого захисника Андрія Горба, кращого півзахисника Володимира Немикіна, кращого нападника Сергія Телішуна, кращим гравцем турніру признали  Віктора Наторова.                       

Організатор турніру голова комітету з фізичної культури та спорту Самарської районної у місті ради Євген Юрійович Сонін та почесні гості  подякували всім учасникам та гостям спортивного празника за чесну боротьбу та вшанування великого в минулому футболіста та футбольного діяча Самарського району та міста Дніпропетровська Миколи Васильовича Майсурадзе.

Велика подяка в допомозі проведення змагань управлінню з питань молоді та спорту Дніпропетровської міської ради, начальник Руслане Віталійовичу Буленок та федерації футболу міста Дніпропетровська, голова Сергій Валерійович Теодорович.

Євген Сонін для ІА «Наш Район»

e

q

r

w

t

Фото автора

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

banner_instagram