22 Января 2018

Назад Жовтневый Экономика Податкова: останній день подачі річного звіту з ЄСВ приватними підприємцями

Податкова: останній день подачі річного звіту з ЄСВ приватними підприємцями

uplata_esv_300-225Приватні  підприємці незалежно від системи оподаткування, зобов’язані не пізніше 10 лютого 2014 року подати за себе звіт зі сплати єдиного соціального внеску до територіальних органів Міндоходів за підсумками 2013 року, оскільки для них звітний період дорівнює календарному року.

Підприємці, які ведуть облік на загальній системі оподаткування подають додаток 5 (титульний лист) і таблицю 1, а підприємці, що працюють з використанням єдиного податку  - додаток 5 (титульний лист) і таблицю 2 звіту з ЄСВ. Підприємці, які протягом звітного року змінювали систему оподаткування, формують та подають до територіальних органів Міндоходів один звіт, що складається з титульного листа та двох таблиць 1 і 2 додатка 5.

На відміну від граничних строків подання звітності та сплати ЄСВ, які переносяться на наступний за вихідним або святковим робочий день, для строків сплати податків та зборів у Податковому кодексі України таке перенесення не передбачено. Тому податки та збори, останній строк сплати яких спливає у неробочий (вихідний або святковий) день, слід сплатити напередодні.