23 Апреля 2018

Назад Жовтневый Экономика Увага платникам податків!

Увага платникам податків!

1314713419_44ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська нагадує платникам податків, що постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2013 №820 змінено термін подання річної фінансової звітності органам, до сфери управління яких належать підприємства, та органам статистики з 9 лютого на 28 лютого наступного за звітним року.

В той же час терміни подання фінансової звітності до органів Міндоходів не змінилися. Нагадуємо, що відповідно до пункту 46.2 Податкового кодексу України платники податку на прибуток разом з податковою декларацією з податку на прибуток подають до органів Міндоходів квартальну або річну фінансову звітність у терміни, встановлені для подання податкової декларації.

Тобто платники податку на прибуток, для яких базовим періодом є календарний квартал, фінансову звітність до органів Міндоходів будуть подавати протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу, за 2013 рік - не пізніше 10 лютого 2014 року; платники, для яких базовим періодом є календарний рік та малі підприємства – відповідно протягом 60 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного року, за 2013 рік - не пізніше 3 березня 2014 року.