24 Апреля 2018

Назад Бабушкинский Общество Бачиш підробну горілку – дзвони негайно!

Бачиш підробну горілку – дзвони негайно!

nalogovaya123Шановні громадяни! Міністерство доходів і зборів України запрошує підтримати соціально-просвітницьку ініціативу «Бачиш підробну горілку — дзвони негайно: 284 00 07»,спрямовану на боротьбу з фальсифікованою алкогольною продукцією та утвердження в Україні здорового способу життя. Щороку в Україні від неякісного алкоголю гине понад 10 тисяч людей.

За останні роки тіньовий ринок алкоголю збільшився до неприпустимого для цивілізованого світу показника — понад 40%.

Ця цифра ілюструє рівень соціального та морального занепаду українського суспільства.

Наша мета — спільними зусиллями подолати цю світоглядну кризу, утвердити суспільні принципи здорового способу життя.
Важливим аспектом ініціативи є заохочення суспільства до боротьби із корупцією. Зростання тіньового ринку алкоголю — це кошти, вкрадені у держави та суспільства. Свідома відмова людей від фальсифікату відчутно звузить нелегальний ринок. Це дозволить державі залучити додатково мільярди гривень для вирішення соціальних проблем.

Міністерство доходів і зборів України зі свого боку вживає всіх правових та оперативних заходів щодо боротьби з тіньовим ринком горілчаної продукції. Ми переконані, що спільними зусиллями ми утвердимо у суспільстві цінності здорового способу життя та чесного суспільного розвитку.

ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська

ИА "Наш Район"