23 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Кировский Общество ДПІ у Кіровському районі: В який термін громадянин повинен сплатити ПДФО згідно із поданою річною декларацією про майновий стан та доходи?

ДПІ у Кіровському районі: В який термін громадянин повинен сплатити ПДФО згідно із поданою річною декларацією про майновий стан та доходи?

70_mainВідповідно до п.179.1 ст.179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі — ПКУ),

платник податку зобов’язаний подати річну декларацію про майновий стан і доходи (далі — податкова декларація) до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених р.IV ПКУ (пп.49.18.4 ст.49 ПКУ).


Крім того, згідно зі п.179.7 ст.179 ПКУ фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації про майновий стан та доходи.

ИА "Наш Район"

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

banner_instagram