20 Января 2018

Назад Кировский Общество Податківці Кіровського району продовжують війну з "податковими ямами"

Податківці Кіровського району продовжують війну з "податковими ямами"

obnalНа жаль, сьогодні незаконне відшкодування ПДВ з бюджету стало одним із видів кримінального бізнесу, який призводить до значних втрат державного бюджету, але приносить величезні прибутки підприємствам,

адже деякі платники податків, застосовуючи злочинні схеми та користуючись послугами махінаторів, прагнуть отримати його незаконним шляхом, розкрадаючи бюджетні кошти шляхом безпідставного відшкодування ПДВ, що в свою чергу включає низку підпорядкованих злочинів, передбачених різними розділами Кримінального кодексу України.
Фахівці органів Міністерства доходів і зборів України вживають максимальних заходів для боротьби з «податковими ямами». Одними із яких є ліквідація шахрайських схем з мінімізації податкових зобов’язань та незаконного відшкодування ПДВ.
Так, протягом п’яти місяців поточного року працівниками ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська було відпрацьовано 6 СГД — «податкові ями», встановлено відсутність реального здійснення господарчих операції , збільшено податкового зобов’язання з ПДВ на 10,7 млн.грн та зменшено податкового кредиту на 16,2 млн.грн
Податківці активно працюють над залученням можливих резервів для забезпечення стабільних надходжень за рахунок руйнування схем ухилення від оподаткування.

ІА "Наш Район"