23 Января 2018

Назад Бабушкинский Общество Податкова: протягом липня підприємці Дніпропетровщини зможуть швидко та зручно провести реєстрацію трудових договорів

nalogovaya1ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська, нагадує на Дніпропетровщині з 1 липня 2014 року розпочався «Місячник добровільної легалізації трудових відносин у Дніпропетровському регіоні», який продовжиться до 31 липня поточного року включно.

У цей період всі суб’єкти господарювання зможуть:
• провести у найкоротший термін реєстрацію трудових договорів в спеціально відведених приміщеннях районних (міських) центрів зайнятості;
• одержати в Центрах зайнятості і Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій Головного управління Міндоходів в Дніпропетровській області безкоштовні послуги консультантів з питань трудового і податкового законодавств.
Проведення Місячника направлене на реалізацію принципу організаційної єдності, спрощення процедури реалізації трудових правовідносин між суб’єктами господарювання і найманими працівниками.

Саме тому ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська запрошує підприємців району максимально швидко та в комфортних умовах провести реєстрацію трудових договорів та отримати якісну інформацію з питань трудового та податкового законодавства за адресою: вул. Героїв Сталінграду, 25, Центр обслуговування платників в ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, телефон для довідок: (0562) 36-96-54; (0562) 36-96-58.

З графіком чергування працівників органів Міндоходів Дніпропетровської області в Центрах обслуговування платників протягом проведення Місячника добровільної легалізації трудових відносин у Дніпропетровському регіоні можна ознайомитись за цим посиланням: http://dp.minrd.gov.ua/anonsi-ark/6741.html

ІА "Наш Район"