22 Января 2018

Назад Бабушкинский Общество Особливості перереєстрації платників податків в умовах дестабілізації ситуації в країні

sevastДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська нагадує платникам, які в умовах дестабілізації ситуації в країні втратили дані розрахункових рахунків для сплати платежів до бюджету.

Ви маєте можливість відновлення даної інформації, скориставшись веб-порталом Міністерства доходів і зборів України за посиланням: http://minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki.
Також, нагадуємо про особливості перереєстрації платників податків в умовах дестабілізації ситуації в країні
У зв’язку з соціальною напругою, яка склалася в державі, та призвела до дестабілізації ситуації в АР Крим, м. Севастополі, Донецькій та Луганських областях Міндоходів звертає увагу на деякі питання перереєстрації платників.
Так, запроваджено механізм, який дозволяє платникам податків в АР Крим та м. Севастополі перереєструвати свій бізнес на територію будь-якої області чи міста Києва і сплачувати податки відповідно до законодавства України.
Для реєстрації зміни свого місцезнаходження/місця проживання юридична особа або фізична особа — підприємець, яка зареєстрована на території АР Крим або м. Севастополя, звертається до державного реєстратора реєстраційної служби України в областях та м. Києві.

Після отримання відповідних відомостей із Єдиного державного реєстру органи доходів і зборів здійснюють взяття на облік платників за їх новим місцезнаходженням/місцем проживання.
Що ж стосується платників податків, які зареєстровані на території Донецької та Луганської областей, діючими нормативно — правовими актами не запроваджено особливостей перереєстрації зміни місцезнаходження (місця проживання) з цих територій та здійснюється відповідно до статей 29, 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців».
У разі неможливості подання декларації платником податків особисто або уповноваженою особою, така декларація може бути надіслана органу доходів і зборів поштою або засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Нагадаємо, податкова декларація подається за звітний період в установлені строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків в один з таких способів:
— особисто платником або уповноваженою на це особою;
— надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
— засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

При поданні до органів Міндоходів податкової звітності в електронній формі слід керуватись Інструкцією з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженою наказом ДПА від 10.04.08 р. № 233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 16.04.2008 за № 320/15011.

ІА "Наш Район"