22 Января 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Ленинский Экономика Державна податкова інспекція інформує

Державна податкова інспекція інформує

dpiУ вересні пдатники Ленінського району вже сплатили більше мільйона «оборонного» податку.

Протягом вересня Платники податків Ленінського району м. Дніпропетровська сплатили 853,1 тис. грн. військового збору.

Всього з початку введення військового збору платники поповнили ним держскарбницю на 1 487,7 тис. грн. Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Дніпропетровська нагадує, що відповідно до Закону України №1621-VII від 31.07.2014 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як з джерел їх походження в Україні, так і іноземні доходи та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Оподатковуються військовим збором доходи у формі заробітної плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграші в державні та недержавні грошові лотереї. Ставка збору складає 1,5 відсотка.

На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом за звітний квартал загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір, загальної суми утриманого збору, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.

 

 

ИА "Наш Район"

Комментарии 

 
0 1. Quincy 01.01.2018 01:06
LΙKE WΗAT DADDY, TELL US, TELL US.? Each boys ϳսmped up and down desirous tto knopw the best way to
makee Goⅾd happy.

Heгe is my ƅloց: http://w3.org: http://www.linux.co.uk/
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

banner_instagram