22 Января 2018

Назад Кировский Экономика Державна податкова інспекція інформує

Державна податкова інспекція інформує

dpiПерерахування військового збору великим платником податків після його переведення на облік за новим місцем обліку.

Бюджетним кодексом визначено перелік доходів, що включаються до складу доходів Державного бюджету України.

Військовий збір належить до доходів загального фонду Державного бюджету України відповідно до п. 29.2 ст. 29 Бюджетного кодексу

Разом с тим, пунктом 64.7 ст. 64 Податкового кодексу передбачено, що великий платник податків, щодо якого центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, прийнято рішення про переведення на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків чи інший контролюючий орган, після взяття його на облік за новим місцем обліку зобов’язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку у контролюючих органах, а подавати податкову звітність та виконувати інші обов’язки, передбачені ПКУ, за новим місцем обліку.

ИА "Наш Район"