23 Апреля 2018

Назад Кировский Экономика Понад 5 мільйонів гривень перераховано військового збору платниками податків Кіровського району

logo_podatkovaПро це повідомляє прес-служба ДПІ Кіровського району

- Військовий збір, що запроваджений в Україні із серпня цього року, має на меті акумулювати кошти на оборону нашої країни. Гроші спрямовуються до загального фонду держбюджету й  напряму йдуть на фінансування збройних сил. Військовий податок діятиме до кінця року, - розповів Ігор Саханов,  заступник начальника ДПІ у Кіровському  районі  м.Дніпропетровска.

Він нагадав, що оподатковується військовим збором зарплата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховують (виплачують, надають) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими угодами. Окрім того, податок поширюється й на виграші в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Ставка збору складає 1,5 відсотка. За ненарахування, неутримання або несплату податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, передбачена  відповідальність, а саме – штраф.

Заступник начальника ДПІ також зазначив, що впродовж серпня-грудня 2014 року платниками податків Кіровського району перераховано до державного бюджету 5,5 мільйони  гривень військового збору.

ІА "Наш Район"