22 Января 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Новости Украины Спорт Вихованки ДВУФК у складі збірної України здобули перемогу над збірною Німеччини.

11223344Жіноча збірна України здобула перемогу над Німеччиною у другому турі кваліфікаційного турніру на Євробаскет-2017. Наші дівчата впевнено почали гру. На дев’ятій хвилині українки вигравали 7 очок, але суперницям вдалося скоротити відставання до −4. При цьому німкені змушували наших дівчат багато фолити. У другій чверті українки завдяки влучним трьохочковим кидкам мали перевагу +12. Однак підопічні Володимира Холопова не розвинули перевагу. На перерву команди пішли за рахунку 37:44. Після перерви німкені почали скорочувати відствання. У наших же не пішли дальні кидки, які давали результат у першій половині гри. Відтак перед заключною десятихвилинкою перевага українок зменшилася до 4-х очок. Що трапилося з нашими дівчатами у заключній чверті, важко сказати. Дуже багато неточних кидків виконали українки. Німкені зуміли не тільки вирівняти становище, але й на 37-й хвилині вийшли вперед на два очки. На щастя, у вирішальні хвилини суперниці хибили, а Олеся Малашенко двума результативними кидками принесла Україні таку важливу перемогу. Найрезультативнішою у складі України була наш капітан Аліна Ягупова (22 очки та 7 підбирань). У Малашенко 19 очок та 7 підбирань, а 14 очок додала Зарицька. У складі німкень Бер, Мерш і Грайнахер вдалося набрати по 10 очок. 20 лютого наші дівчата прийматимуть Сербію у битві лідерів квартету D. Зараз у обох збірних по 2 перемоги. Сербки у другому турі познущалися над Люксембургом (132:38). ЄВРОБАСКЕТ-2017 Кваліфікація. Група D. 2 тур 20:00. Марбург НІМЕЧЧИНА — УКРАЇНА — 64:66 (19:23, 18:21, 16:13, 11:9) Німеччина: Дзірма — 8; Вагнер — 5; Фікель — 8+8 підбирань; Грайнахер — 10+8 підбирань; Брункхорст — 9+4 підбирання; Бер — 10+3 підбирання+3 передачі; Мерш — 10+3 підбирання+3 передачі; Скубалла — 2; Тімм — 0; Гройнке — 2 Україна: Ягупова — 22+7 підбирань; Малашенко — 19+7 підбирань+3 передачі; Зарицька — 14+7 підбирань+1 блок-шот; Дорогобузова — 8+5 підбирань; Бережинська — 0+5 підбирань (5 фолів); Дубровіна — 0+5 підбирань+5 передач+3 перехоплення; Ольховик — 3; Спітковська — 0+3 передачі; Білоцерківська — 0; Самбурська — 0