24 Января 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Общество Городские новости Добро починається з тебе

Добро починається з тебе

dityЛюдина починається з добра. За минулі 5 днів, як ніколи переконалися в цьому.


Народна мудрість каже, що в людини є три нещастя у цьому світі: смерть, старість і лихі діти. І щоб діти не були лихими,дорослі мають їм допомогти розпізнати цей світ.
Чим,власне, і займались небайдужі,в різдвяні свята. З благословіння Преосвященнійшого Владики Симеона, за фінансової та моральної підтримки Международный Благотворительный Фонд Солидарность Александра Петровского, відбулась пізнавальна поїздка дітей з притулку "Отчий дом"(м.Покровськ) до Дніпра.
Творили і витворяли разом з Kaleria Sherstyuk, Наталі Васильченко, Дмитро Поворотний, вивчали зірки в Планетарії та сходили в Телетеатр, завдяки міській раді Дніпра і Ира Кульбашная, Odarka Belaya. Малювали, пізнавали Петриківку та Галушківку разом з Права Петриківка, Марія Пікуш, Віктор Векленко, викладачі художньої школи Лук*яненко Людмила Михайлівна, Кравець Людмила, Далилейко Олена,радо нагодували кутею, директор РКЗК "Петриківський музей Етнографії" Юхименко Любов Василівна,провела цікаву екскурсію; в Центрі Народного мистецтва приймав заслужений майстер народної творчості,народний художник України Андрій Пікуш, естно хутір в Галушківці "Козацька січ", де вправно хазяйнує Ланза Наталія та Роман Ланза, дітвора розчинилась в історії краю та козацького побуту, скуштували справжній борщ та куліш. На додачу, стали першими слухачами віршів Петра Семеновича Дінця,що не могло не надихнути! Павло Донець
Oleg Rostovtsev,тут просто немає слів-обіди,екскурсія,щирість!
Діти поїхали задоволені та щасливі. Бо все добро отримали від людей з великими серцями. Бо Богослужіння в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Парусі і гостинність настоятеля Віталій Лопушанський, Галина Лопушанська, подарунки від Anna Koval, та теплий одяг Ольга Ємельянова, враження від походу на 11 Телеканал Sergey Pedashenko, зігріли дитячі серця!
Даруйте добро! Дніпропетровська єпархія УПЦ КП

Олег Ростовцев

ИА "Наш Район"

Комментарии 

 
0 1. Alex19 22.02.2017 14:31
Интереснейшая статья! Спасибо!
nf
Слышал много хорошего о благотворительн ом фонде Letshelp http://letshelp.com.ua/
Нормальные ребята и деньги идут по назначению! Помогают сиротам, пенсионерам, инвалидам.
Так с миру по нитке и соберем!)
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

banner_instagram