14 Декабря 2017

Назад Общество Городские новости 12 вересня, в приміщенні міськради підбили підсумки другого етапу «Бюджету участі» у Дніпрі та розповіли про початок голосування

golosГолосування триватиме до 11 жовтня 2017 року, одна особа може проголосувати за два малі та за два великі проекти. На реалізацію громадських проектів другого етапу передбачено 16 мільйонів гривень.

«Цього року експертна комісія затвердила 209 проектів. В порівнянні з минулорічними показниками, збільшилась кількість саме великих проектів, середня вартість яких теж зросла.», - розповіла виконуюча обов’язки заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило.

З 24 липня по 8 вересня проходив розгляд проектів. Усі проекти подані 187 авторами. Серед затверджених – 83 великі проекти на загальну суму понад 64 мільйона гривень та 126 малих – на суму понад 22 мільйона гривень.

«Онлайн-голосування стартувало. Серед авторів проектів лише 10 відсотків осіб у віці від 18 до 25 років, більшість же - у зрілому віці. Саме тому буде діяти паперове голосування в бібліотеках», - пояснив голова комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування ДМР Артем Хмельников.

Найпопулярніші категорії – спорт, освіта, культура, туризм, комунальне господарство та інфраструктура міста. Хто стане переможцем – визначатимуть мешканці міста. Кожен проект - нереалізована мрія учасника, тому дніпрян закликають підтримати найкращі проекти та вдосконалювати Дніпро спільними зусиллями.

Нагадаємо, що на прохання мешканців міста у другому етапі «Бюджету участі» суму фінансування для великих розробок збільшили з 600 тисяч до 1 мільйона гривень.

До редакції ІА «Наш Район» звернувся громадський активіст,відомий дніпровський яхтсмен,майстер спорту Олександр Малінін з проханням підтримати його проекти – малий 2,комп`ютерний клас СШ 83 та великий 227,вікна в СШ 83.

Робимо це з задоволнням та закликаємо підтримати ці проекти всіх небайдужих громадян нашего міста!

ІА Наш «Район»