23 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Экономика Бабушкинский

Бабушкинский

Увага платникам екологічного податку!

ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області нагадує, що платник екологічного податку, який не планує з початку звітного року здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів, повинен повідомити про це відповідний орган доходів і зборів за місцем розташування джерел забруднення.

Подробнее...

Податкова: до кінця кампанії декларування залишився 1день

ДПІ нагадує платникам, що кампанія декларування доходів громадян добігає кінця. Сьогодні останній день подання декларації про майновий стан і доходи. Ще можна встигнути відвідати територіальний орган Міндоходів або скористатися електронними сервісами і подати річну декларацію про доходи.

Подробнее...

Налоговая: об уплате НДФЛ и ЕСВ

Главное управление Миндоходов в Днепропетровской области доводит до сведения налоговых агентов - юридических и физических лиц - предпринимателей, которые имеют подразделения (не уполномочены к уплате налога на доходы физических лиц) на территории АР Крым и г. Севастополь и за которые головное предприятие платило налог в местный бюджет на казначейские счета в АР Крым и г. Севастополе, к урегулированию бюджетного вопроса по уплате местных налогов в эти регионы должны перечислять НДФЛ в соответствующий бюджет по местонахождению (расположению) головного предприятия.

Подробнее...

Податкова: оновлена форма податкової накладної

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 №10 затверджено нову Форму податкової накладної та Порядок заповнення податкової накладної.

Подробнее...

Податкова: останній термін сплати податків

ДПІ у Бабушкінському районі  нагадує, що 30 січня поточного року, четверг, є останнім днем сплати:

Подробнее...

Останній день сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності за листопад

Юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які провадять торговельну діяльність у пунктах продажу товарів; надають платні побутові послуги; здійснюють торгівлю валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти та діяльність у сфері розваг, зобов’язані сплачувати збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності. 

Подробнее...

Податкова: до 31 грудня поточного року проходить звірка інформації щодо нерухомості громадян

Відповідно до змін, які  внесені до Податкового кодексу України, фізичні особи - власники житла у 2013 році не сплачують податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Податок на нерухомість для громадян сплачуватиметься починаючи з 2014 року.

Подробнее...

Изменен порядок опломбирования РРО

Министерство доходов и сборов Украины утвердило приказ от 28.08.13 г. № 417 « Об утверждении нормативно - правовых актов относительно применения регистраторов расчетных операций и книг учета расчетных операций».

Подробнее...

Увага платникам податків!

Увага платникам податків!  Останній день подачі звіту з ЄСВ - 21 жовтня.

Подробнее...

Легалізація трудових відносин краще на добровільній основі

ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська повідомляє, що під час проведення фактичних перевірок приватних підприємців та юридичних осіб, що здійснюють діяльність у сфері громадського харчування, готельного бізнесу та послуг автомийки, були виявлені працівники, з якими неоформлені трудові відносини. В результаті з 87 працівниками були оформлені трудові договори. Матеріали з інформацією щодо результатів проведених перевірок передані до підрозділів податкової міліції та прокуратури.

Подробнее...

banner_instagram