23 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Жовтневый Экономика

Экономика

Податкова: дії платника у випадку помилково поданої звітності

Податковим кодексом України не передбачено дії суб’єкта господарювання у випадку, якщо ним помилково подано податкову звітність до контролюючого органу.  Тобто, яку взагалі не потрібно було подавати або подано не до того контролюючого органу. Однак, платник податків може звернутись письмово до контролюючого органу з обґрунтуванням обставин помилково поданої податкової звітності та проханням не визнання даної звітності як податкової.

Подробнее...

Податкова: Нові правила оподаткування податком на нерухоме майно

З 1 квітня 2014 року база оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначається виходячи із загальної площі об`єкту нерухомості, а не його житлової площі. Для фізичних осіб база оподаткування зменшується на:

Подробнее...

Податкова: з 1 березня платникам ПДВ необхідно складати накладні за новою формою

Починаючи з 1 березня 2014 року платникам ПДВ необхідно складати податкові накладні за новою формою.

Подробнее...

Міндоходів нагадує про термін сплати єдиного податку

 20 лютого 2014 року закінчуються строки сплати:

Подробнее...

Увага платникам податків!

ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська нагадує платникам податків, що постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2013 №820 змінено термін подання річної фінансової звітності органам, до сфери управління яких належать підприємства, та органам статистики з 9 лютого на 28 лютого наступного за звітним року.

Подробнее...

За яку нерухомість не потрібно сплачувати податок

Об'єктами оподатковування податком на нерухоме майно  не є об'єкти житлової нерухомості, що належать:

Подробнее...

Податкова: граничні терміни подання декларацій платниками єдиного податку

За результатами роботи 2013 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування І та II груп, заповнюють та подають декларацію платника єдиного податку протягом  60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Тобто, останній день подання податкової декларації платниками єдиного податку першої та другої груп - З березня 2014 року.

Подробнее...

Про сплату податку на нерухоме майно

Окремі нюанси сплати податку на нерухоме майно обговорювались під час семінару для платників податків Жовтневого району м. Дніпропетровська.   Відповідно до пп.265.7.5. п.265.7 ст.265 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Подробнее...

Податкова: останній день подачі річного звіту з ЄСВ приватними підприємцями

Приватні  підприємці незалежно від системи оподаткування, зобов’язані не пізніше 10 лютого 2014 року подати за себе звіт зі сплати єдиного соціального внеску до територіальних органів Міндоходів за підсумками 2013 року, оскільки для них звітний період дорівнює календарному року.

Подробнее...

Податкова: нові форми реєстраційних документів

Головне управління Міндоходів у Дніпропетровській області повідомляє, що з 01 січня 2014 року АЦСК ІДД Міндоходів переходить на нові формати криптографічних повідомлень, а саме - використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа.

Подробнее...

banner_instagram