27 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Амур-Нижнеднепровский

Амур-Нижнеднепровский

Податкова: закінчується кампанія декларування!

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Подробнее...

Податковою створено аналітично-оперативну групу для онлайн моніторингу митних декларацій

Така група створена з метою здійснення із використанням баз даних податкової онлайн моніторингу митних декларацій для виявлення можливих ризиків порушення митного законодавства та створення однакових умов та безперешкодної роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Подробнее...

Податкова: Час митного оформлення товарів і транспортних засобів комерційного призначення

Митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення (далі – ТЗ) завершується протягом чотирьох робочих годин з моменту пред’явлення їх органу доходів і зборів (у разі, якщо такі товари, ТЗ підлягають пред’явленню), подання митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та всіх необхідних документів та відомостей.

Подробнее...

Свой бизнес на материковую часть Украины уже перерегистрировали 250 налогоплательщиков Крыма и Севастополя

Новым механизмом перерегистрации бизнеса на территорию любой области Украины или Киева уже воспользовались 191 юридическое лицо и 59 физических лиц - предпринимателей Крыма и Севастополя.

Подробнее...

З підроблених поштових адрес Міндоходів розсилається шкідливе програмне забезпечення

Наприкінці березня зафіксовано нову хвилю розсилки з підроблених поштових адрес Міндоходів електронних листів зі шкідливим програмним забезпеченням. Файли, які надсилаються у додатку, мають формати «.doc», «.rar», «.zip» тощо та містять експлойти для програмного забезпечення Microsoft Office. Після їх відкриття (у разі не оновленості вищезазначеного програмного забезпечення) відбувається ураження засобів обчислювальної техніки шкідливим програмним забезпеченням.

Подробнее...

Податкова: умовний продаж товарів, послуг при анулюванні платника ПДВ

Нарахувати податкове зобов’язання слід не пізніше останнього звітного (податкового) періоду з дати анулювання реєстрації як платника податку на додану вартість.

Подробнее...

Міндоходів ініціює спрощення процедури обчислення та сплати єдиного внеску

Міністерство доходів і зборів України ініціює уніфікацію звітності зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування по фізичних особах-підприємцях.

Подробнее...

Розяснення податкового законодавства від податкової м.Дніпропетровськ

Державна податкова інспекція в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська Головного Управління Міндоходів у Дніпропетровській області

Подробнее...

Податкова: порядок сплати єдиного внеску фізичними особами-«спрощенцями»

Фізичні особи-підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплачують єдиний внесок за періоди, в яких вони були платниками єдиного податку. Це відбувається незалежно від того, отримували вони дохід у цей період чи ні.

Подробнее...

Податкова: сплата податку до 28 березня

Державна податкова інспекція в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська  нагадує, що 28 березня поточного року, п’ятниця, є останнім днем сплати:

Подробнее...

banner_instagram