24 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Амур-Нижнеднепровский

Амур-Нижнеднепровский

Податкова: повернення коштів, витрачених на лікування

У разі оплати деяких медичних послуг громадяни, які отримують заробітну плату, мають право на отримання податкової знижки.

Подробнее...

Податкова знижка за переобладнання транспортного засобу

Платник податку на доходи фізичних осіб має право включити до податкової знижки витрати сплачені таким платником податку у зв’язку з переобладнанням транспортного засобу для роботи з використанням у вигляді палива моторного сумішевого біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

Подробнее...

Податкова: повернення свідоцтва платника єдиного податку

У разі отримання витягу з Реєстру платників єдиного податку чи/або відмови від спрощеної системи оподаткування свідоцтво платника єдиного податку підлягає обов'язковому поверненню контролюючому органу,що видавтаке свідоцтво.

Подробнее...

Податкова: до кінцевої дати подання річної звітності залишилось 6 днів

Кінцевий термін подання річної декларації з податку на прибуток платників, які не подавали звіти за квартал, а також декларацій з єдиного податку платниками I та II груп, припадає на 3 березня 2014 року.

Подробнее...

Податкова: щодо інвентаризації марок акцизного податку

З 1 березня 2014 року передбачено збільшення ставки акцизного податку на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої із 49,49 грн. за 1л 100-відсоткового спирту до 56,42 грн. за 1 л 100-відсоткового спирту.

Подробнее...

Податкова: довідка про відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ

На вимогу платників, а саме: роботодавців, фізичних осіб – підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, органи доходів і зборів проводять звірення сум нарахування та сплати ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Подробнее...

Увага! У п’ятницю відбудеться Всеукраїнський семінар для платників податків

ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області повідомляє, що 21 лютого 2014 року у м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 6 (Будинок кіно) відбудеться Всеукраїнський семінар — форум для платників — передплатників журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України».

Подробнее...

Податкова: сплата за пільговий патент

З метою належного дотримання норм законодавства підпунктом 267.2 статті 267 Податкового Кодексу України визначено види діяльності, які провадяться з придбанням пільгового торгового патенту.

Подробнее...

Як подати декларацію про доходи в електроннму вигляді?

В електронній формі платники податків можуть подати податкову декларацію до контролюючих органів засобами електронної пошти через Інформаційний портал Міндоходів.

Подробнее...

Податкова: випадки, в яких не подається декларація по майновий стан і доходи

Відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України  обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

Подробнее...

banner_instagram