22 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Амур-Нижнеднепровский

Амур-Нижнеднепровский

Податкова: ЄСВ із заробітної плати працівників – іноземців не утримується

Державна податкова інспекція в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська інформує платників податків.

Подробнее...

Податкова: хто зобов’язаний подати декларацію про майновий стан і доходи за 2013 рік?

Декларацію про майновий стан та доходи у 2014 році зобов’язані подати  громадяни – платники податку, відповідно до вимог Податкового кодексу України, які протягом 2013 року отримували наступні доходи:

Подробнее...

Приватний підприємець на загальній системі: як і скільки платити ЄСВ?

Фізичні особи-підприємці, які перейшли протягом поточного звітного року зі спрощеної системи на загальну, нараховують та сплачують суми єдиного  соціального внеску у вигляді авансових платежів на підставі квартальної декларації, яка подається ними після закінчення кварталу, в якому відбувся перехід, - повідомляє прес-служба Міндоходів.

Подробнее...

Податкова: право на пільгу щодо сплати земельного податку

Фізичні особи, які вийшли на пенсію не за віком (за вислугу років, по інвалідності, в разі втрати годувальника тощо) мають право на пільгу щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, що належать їм на правах приватної власності, після досягнення ними пенсійного віку.

Подробнее...

Податкова запроваджує новий iнформаційно-довідковий ресурс

Міністерством доходів і зборів створено Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс („ЗІР”) доступний для використання користувачами на веб-порталі Міндоходів з посиланням „Інформаційно-довідковий ресурс” (на заміну „Бази знань”).

Подробнее...

Податкова: про отримання посилених сертифікатів електронних ключів

Головне управління Міндоходів у Дніпропетровській області запрошує юридичних і фізичних осіб отримати посилені сертифікати електронних ключів Міністерства доходів і зборів України в п’яти Центрах сертифікації електронних ключів області: у містах Дніпропетровську, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

Подробнее...

Податкова: особливості сплати авансових внесків платниками податку на прибуток

Якщо підприємство одночасно провадить діяльність, що звільнена від оподаткування податком на прибуток, та діяльність, яка оподатковується у загальному порядку, то отриманий від пільгових операцій дохід враховується при визначенні критерію – 10 мільйонів гривень.

Подробнее...

Чи звільняється від сплати ЄСВ ФОП на загальній системі оподаткування особа, яка є пенсіонером за віком?

Згідно до п. 4 частини 1 ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності.

Подробнее...

«Пульс» відтепер працює і для клієнтів митниці

Міндоходів здійснило ребрендинг інтерактивного сервісу «Пульс податкової», який відтепер приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, а й з митних питань.

Подробнее...

Податкова: що замінить свідоцтво єдинника?

З 1 січня 2014 року платників єдиного податку очікує новація - фізичні особи–підприємці, які бажають обрати спрощену систему оподаткування, отримувати свідоцтво платника єдиного податку (далі – свідоцтво) не будуть.

Подробнее...

banner_instagram