23 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Амур-Нижнеднепровский

Амур-Нижнеднепровский

Податкова: чи потрібно переклеювати нові акцизні марки поверх старих?

Відповідно п. 226.9 ст. 226 Податковий кодекс України та до п. 20 вимог Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв и тютюново виробів, ЗАТВЕРДЖЕНИЙ Кабінетом Міністрів України от 27 грудня 2010 року № 1251, вважаються немаркованімі алкогольні напої з марками, на яких зазначення суми акцизного податку, сплаченого за Одиниця маркованої ПРОДУКЦІЇ , що не відповідає сумі, візначеній з урахуванням чінніх на дату розливу ПРОДУКЦІЇ ставок акцизного податку, міцності ПРОДУКЦІЇ та місткості тари.

Подробнее...

Податкова: нова форма реєстру виданих та отриманих податкових накладних

Наказом Міністерство доходів і зборів України "Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення" від 22.11.2013 г. № 708 (далі — Наказ № 708) затвердило нову форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних та їх порядок його ведення.

Подробнее...

Податкова: Термін дії ЕЦП подовжено

З 1 листопада 2013 року для клієнтів акредитованого центру сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів від Міндоходів формуються на два роки.

Подробнее...

Податкова: «Пульс» відтепер працює і для клієнтів митниці

Міндоходів здійснило ребрендинг інтерактивного сервісу «Пульс податкової», який відтепер приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, а й з митних питань.

Подробнее...

Податкова нагадує про збільшення мінімальної заробітної плати

З 1 грудня мінімальна заробітна плата складає 1218,00 грн.

Подробнее...

Податкова: збільшується груднева сума ЄСВ

У зв’язку з підвищенням мінімального розміру заробітної плати з 1 грудня 2013 року до 1 218 грн., збільшується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування без використання праці найманих працівників.

Подробнее...

Податкова: чи звільняється від сплати ЄСВ ФОП на загальній системі оподаткування, яка є пенсіонером за віком?

Згідно до п. 4 частини 1 ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності.

Подробнее...

Податкова: особливості прийняття документів, необхідних для проведення документальних планових перевірок фізичної особи підприємця

Перед початком проведення документальної перевірки діяльності платника податків за місцезнаходженням контролюючого органу посадова особа, відповідальна за проведення перевірки, зобов’язана прийняти надані платником оригінали документів, пов’язаних із здійсненням діяльності за період, що перевіряється.

Подробнее...

Податкова: штрафи за нелегальних працівників

У разі виявлення під час перевірки фактів не дотримання працедавцем (податковим агентом) законодавства щодо укладення трудового договору, не оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), якщо ці дії призвели до порушення таким працедавцем правил нарахування, утримання та сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб, а також порядку подання інформації про фізичних осіб – платників податків, працівники Міндоходів визначають суму податкового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб.

Подробнее...

Термін дії електронного ключа від Міндоходів збільшиться

За ініціативою Міністерства доходів і зборів України фізособи зможуть користуватися цифровим підписом від Міндоходів до 3 років.

Подробнее...

banner_instagram