22 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Амур-Нижнеднепровский

Амур-Нижнеднепровский

Податкова: Чи потрібна коригування до податкової накладної при переплаті коштів покупцем

Відповідно до п.201.4 cт.201 Податкового кодексу України податкова накладна складається у двох примірниках у день виникнення податкових зобов’язань продавця. Один примірник видається покупцю, а другий залишається у продавця. У разі складання податкової накладної у паперовому вигляді покупцю видається оригінал, а копія залишається у продавця.

Подробнее...

Порядок подання платниками податків податкової звітності в електронному вигляді

Наказом ДПА України від 10.04.2008 №233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за №320/15011, затверджено Інструкцію з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку (далі – Інструкція).

Подробнее...

Помилки, виявлені електронної перевіркою можна виправити без застосування штрафів

За результатами електронної перевірки складається довідка, яка вручається платнику податків особисто для ознайомлення та підписання. Якщо платник податків не згідний з результатами перевірки, він має право направити свої зауваження разом з підписаним примірником довідки або надати заперечення протягом 5 днів з моменту вручення довідки перевірки.

Подробнее...

Власники житлової нерухомості можуть провести звірку своїх даних

До кінця 2013 року власники нерухомого майна за бажанням можуть провести звірку кількості своїх об’єктів нерухомості та розмірів їх житлової площі.

Подробнее...

Податкова: зміни в порядку реєстрації платником єдиного податку

Згідно з новою редакцією Податкового кодексу України пункту 299.1 статті 299 (набере чинності 01.01.2014 р.) стати платником єдиного податку суб’єкту господарювання можна 2 шляхами:

Подробнее...

Порядок автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ

Згідно із п.200.18 ст.200 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування відповідно до цієї статті, подали відповідну заяву та відповідають критеріям, визначеним п.200.19 цієї статті, мають право на автоматичне бюджетне відшкодування податку.

Подробнее...

Послуги, що надаються Центром обслуговування платників податків

На сьогоднішній день пріоритетним напрямком діяльності Державної податкової служби є поліпшення рівня обслуговування платників податків. Саме робота Центру обслуговування платників податків спрямоване на те, щоб покращити рівень обслуговування, забезпечити комфортні умови платникам податків при поданні звітності, отриманні звітності та дозвільних документів або отриманні консультаційних послуг.        

Подробнее...

Міндоходів та органи фінкотролю проводитимуть спільні перевірки

Територіальні підрозділи Міндоходів та органи фінансового контролю проводитимуть спільні перевірки, щоб максимально зменшити втручання держави у діяльність суб’єктів господарювання.

Подробнее...

На Дніпропетровщині завадили вивезенню з України колекційних монет

Не всі речі, які затримуються на кордоні, мають значну, в тому числі і історичну цінність. Так, на митному посту «Дніпропетровськ – аеропорт» Дніпропетровської митниці Міндоходів, після проходження білої смуги «зеленого коридору» під час опитування та огляду затримано громадянина українського походження, в багажі якого виявлено 37 різних монет та 4 банкноти номіналом у 100 та 20 українських гривень.

Подробнее...

Важлива інформація для користувачів РРО

З 18 жовтня органи Міндоходів не прийматимуть заяви про реєстрацію РРО за старими зразками!

Подробнее...

banner_instagram