22 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Амур-Нижнеднепровский

Амур-Нижнеднепровский

Міндоходів зібрало у жовтні майже 11 млрд. грн. ЄСВ

Зміна адміністратора єдиного соціального внеску не принесла жодних незручностей платникам – за перші три тижні адміністрування ЄСВ органами Міндоходів прийнято та оброблено 660 тисяч звітів, а надходження внеску склали майже 11 млрд. грн.

Подробнее...

«Пульс» відтепер працює і для клієнтів митниці

Міндоходів здійснило ребрендинг інтерактивного сервісу «Пульс податкової», який відтепер приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, а й з митних питань.

Подробнее...

Термін дії електронного ключа від Міндоходів збільшиться

За ініціативою Міністерства доходів і зборів України фізособи зможуть користуватися цифровим підписом від Міндоходів до 3 років.

Подробнее...

ЄСВ надсилання звіту поштою - не вважається поданим

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454 затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, звіт до органів доходів і зборів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах доходів і зборів в один із таких способів:

Подробнее...

На Дніпропетровщині 19 тисяч абонентів користуються послугами електронного цифрового підпису

Безкоштовні посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису за 9 місяців цього року на Дніпропетровщині отримали понад 19 тисяч абонентів. Вони стали власниками близько 30,0 тисяч сертифікатів.

Подробнее...

Термін сплати ЄСВ ФОП, які використовують працю найманих працівників

Відповідно до абз. третього п. 1 частини 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є роботодавці – фізичні особи – підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою – підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців).

Подробнее...

Що вважається днем сплати ЄСВ?

Відповідно до частини 7 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку. Платники, які не мають банківського рахунку, сплачують внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв’язку.

Подробнее...

18 жовтня - останній день сплати єдиного податку

Відповідно до статті 295 Податкового кодексу України платники єдиного податку І і ІІ груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Подробнее...

Митні режими, у які можуть бути поміщені товари

Згідно із ч.1 ст.70 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року №4495-VI зі змінами та доповненнями (далі - МКУ) з метою застосування законодавства України з питань державної митної справи запроваджуються такі митні режими:

Подробнее...

Звітність, з ЄСВ яку потрібно подавати підприємцям до Міндоходов

Приватним підприємцям, які не використовують працю фізичних осіб, не потрібно подавати щомісячну звітність з ЄСВ до Міндоходов. 

Подробнее...

banner_instagram