23 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Бабушкинский

Бабушкинский

4 червня відбудеться безкоштовний семінар для платників податків

ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що 04.06.2013 відбудеться безкоштовний семінар для платників податків та бухгалтерів бюджетної сфери Дніпропетровська і Дніпропетровської області.

Подробнее...

У Дніпропетровську відбудеться безкоштовний семінар для платників податків

ДПІ у Бабушкінському районі повідомляє, що 29 травня 2013 року за участі представництва в Дніпропетровській області всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», редакції всеукраїнського бухгалтерського видання «БАЛАНС», а також представників СДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровську та виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення ФСС з ТВП відбудеться безкоштовний семінар для платників податків. На семінарі будуть розглянуті найактуальніші питання сьогодення:

Подробнее...

Щодня податківці нагадують платникам про реєстратори розрахункових операцій під час усних консультацій

Щодня до Центру обслуговування платників податків приходить чимало платників, вони звертаються до сектору інформації у ЦОПП з метою отримання якісної усної податкової консультації.

Подробнее...

Податкова: новий графiк прийому громадян

Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області Державної податкової служби у зв’язку із кадровими змінами надає оновлений графік особистого прийому громадян керівництвом ДПІ:

Подробнее...

В Днепропетровске обстреляли автомобиль, притормозивший на перекрестке

В Бабушкинском районе Днепропетровска неизвестный выстрелил в автомобиль "Дэу Ланос", сообщает ТСН . Водитель автомобиля рассказал, что притормозил перед перекрестком на улице Генерала Пушкина. И в этот момент услышал хлопок - через мгновение после этого мужчина увидел трещину в правом боковом стекле и маленькую металлический шарик влетел в салон. В него она не попала.

Подробнее...

Днепропетровская налоговая ищет сотрудников

Перечень вакантных должностей в ГНИ в Бабушкинском р-не Днепропетровска Днепропетровской области ДПС состоянию на 08.04.2013 года:

Подробнее...

ДПІ у Бабушкінському районі аналізує звернення громадян

Податкова служба приділяє велику увагу роботі зі зверненнями громадян. Особисте право на звернення забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права і законні інтереси та відновлювати їх у разі порушення.

Подробнее...

Податківці Бабушкінського району м. Дніпропетровська провели засідання «круглого столу»

 Під час засідання «круглого столу» платникам податків Бабушкінського району м. Дніпропетровська розповіли «Про зміни у порядку реєстрації платників ПДВ». Нагадаємо, що з 18.01.2013 року набрав чинності наказ №1144, яким внесено зміни до Положення №1394. Зміни забезпечують реалізацію норм законів №4834, №5083, №5412, спрямованих на спрощення процедур реєстрації платників ПДВ, упорядкування реєстрації платниками ПДВ п’ятої та шостої груп суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, інвесторів (операторів) за угодами про розподіл продукції тощо.

Подробнее...

В Днепропетровске мужчина зверски убил девушку, а а части тела разбросал под окнами многоэтажки

В одном из спальных районов Днепропетровска разыгрался настоящий боевик — спецподразделение «Беркут» брало штурмом квартиру на ул. Строителей, 22 (Бабушкинский р-н), в которой заперся убийца. Как пишет Сегодня, соседи с ужасом наблюдали за происходящим и перешептывались, что днем ранее под балконами их четырехподъездного дома нашли части человеческого тела.

Подробнее...

banner_instagram