22 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Жовтневый

Жовтневый

Сума коштів у євро, яку можна вивозити через кордон

Громадяни, які виїжджають за межі держави і проходять через митні пости аеропортів можуть мати на кожного члена сім’ї, враховуючи дітей незалежно від віку, не більше еквіваленту 10 000 євро.

Подробнее...

Податки можна буде платити через Інтернет

Міністерство доходів і зборів України запустило на міністерському сайті новий онлайн-сервіс -електронний кабінет платника податків, що дозволяє користувачу формувати власну податкову історію в електронному вигляді.

Подробнее...

Формувати податкову звітність відтепер можна в Електронному кабінеті

На веб-порталі Міністерства доходів і зборів розпочав свою роботу новий  онлайновий сервіс - Електронний кабінет платника податків.

Подробнее...

Терміни сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

ДПІ в Жовтневому районі м. Дніпропетровська ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області вкотре наголошує на своєчасності та в повному обсязі сплаті єдиного соціального внеску та нагадує платникам про строки.

Подробнее...

Починаючи з 2014 року податок на нерухоме майно буде сплачуватись по-новому

Новими правилами змінено принцип розрахунку податку на житлову нерухомість для фізичних осіб, податок буде обчислюватися не окремо за кожним з об'єктів, а за всіма (сукупно) об'єктами житлової площі, що перебувають у власності платника податку. Крім того, переглянуто розміри житлової нерухомості, до яких застосовуватиметься пільга. Відтепер „пільгові площі" визначатимуться виходячи із сумарної житлової площі об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку, незалежно від їх кількості.

Подробнее...

Електронний цифровий підпис можна замовити поштою

Впроваджується пілотний проект «Замовлення електронного цифрового підпису», спрямований на спрощення доступу населення до безкоштовних послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів України.

Подробнее...

Об’єкти житлової нерухомості для обкладення податком на нерухомість

Згідно з пп.14.1.129 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) об'єкти житлової нерухомості - будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки. Об'єкти житлової нерухомості поділяються на такі типи:

Подробнее...

В Днепропетровске ночью загорелись три автомобиля

Сегодня в 2:11 в службу спасения 101 города Днепропетровск поступило сообщение, что по улице Ворошилова в Жовтневом районе на временной остановке охвачены огнем три автомобиля.

Подробнее...

Владельцы парикмахерских должны оплачивать налог за специальное использование воды

Абзацем вторым п.326.2 ст.326 Налогового кодекса Украины (дальше – Кодекс) определенно, что за объемы воды, переданной водопользователем-поставщиком другим водопользователям без заключения с последними договора на поставку воды, сбор вычисляется и платится таким водопользователем-поставщиком.

Подробнее...

Електронний цифровий підпис зараз доступний кожному підприємцю

Подання звітності в електронній формі вже давно не новина для підприємців та має багато очевидних переваг, але чомусь перехід на  цю електронну звітність ще виклакає багато питань.

Подробнее...

banner_instagram