23 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Кировский

Кировский

Податкова: про об’єкти через які здійснюється діяльність, повідомляти за основним місцем обліку

Згідно з порядком обліку платників податків суб’єкти господарювання зобов’язані повідомляти контролюючі органи про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням.

Подробнее...

Податкова інформує: порядок сплати податку на спадщину

Спадщина, отримана від членів сім'ї першого ступеня споріднення (від дітей або батьків), не оподатковується. Якщо ж спадщина дістається від членів сім'ї другого ступеня спорідненості (інших родичів), то спадкоємець повинен сплати  податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5% від її вартості.

Подробнее...

Смертельное ДТП в Днепропетровске: виновник скрылся с места происшествия (ФОТО)

Как сообщили в пресс-службе МВД,  8 января, около 18:40 в Красногвардейском районе Днепропетровска произошла авария со смертельным исходом.

Подробнее...

Податкова: платники можуть обрати квартальний період зі сплати ПДВ

Платники податку, які відповідно до Податкового кодексу мають право на застосування нульової ставки податку на прибуток, на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року, а також платники єдиного податку можуть вибрати квартальний податковий період з ПДВ.

Подробнее...

Податкова: сплата авансових внесків платниками податку на прибуток

Якщо підприємство одночасно провадить діяльність, що звільнена від оподаткування податком на прибуток, та діяльність, яка оподатковується у загальному порядку, то отриманий від пільгових операцій дохід враховується при визначенні критерію – 10 мільйонів гривень.

Подробнее...

29 листопада - останній день сплати податку на додану вартість за жовтень

ДПІ у Кіровському районі  нагадує, що29 листопада 2013 року (30 листопада - вихідний) останній день сплати податку на додану вартість за жовтень 2013 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

Подробнее...

Оформлення документів на сплату податків

Міністерство доходів і зборів України затвердило новий Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Подробнее...

Податкова: нововведення в трансфертному ціноутворенні

На початку вересня почав  діяти закон про трансфертне ціноутворення. Система контролю за трансфертним ціноутворенням передбачає запровадження правил визначення цін для цілей оподаткування у зовнішньоекономічних операціях з пов‘язаними особами.

Подробнее...

Затверджено нову книгу обліку доходів та витрат для підприємців-загальносистемників

Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування  зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в податковому органі за місцем своєї реєстрації.

Подробнее...

Відтепер відшкодування ПДВ можна отримати у вигляді фінансового казначейського векселя

До 1 січня 2014 року платник податку може за власним бажанням отримати бюджетне відшкодування податку на додану вартість у вигляді фінансового казначейського векселя.

Подробнее...

banner_instagram