23 Апреля 2018

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Назад Кировский

Кировский

Переплата по єдиному соціальному внеску залишиться у розпорядженні платника

З 1 жовтня 2013 року всі процедури щодо прийняття та оброблення звітності обліку сплати єдиного соціального внеску здійснює Міністерство доходів і зборів України.

Подробнее...

Актуальні питання справляння податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів

Як повідомила перший заступник начальника ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська Людмила Кузьменко під час зустрічі з представниками засобів масової інформації з 1 вересня 2013 року перелік об’єктів оподаткування екологічним податком доповнено новим – за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Подробнее...

Підприємці-платники єдиного податку збільшили сплату єдиного податку

За вісім місяців поточного року фізичні особи-підприємці платники Кіровського району м. Дніпропетровська, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету майже 10 млн. грн.

Подробнее...

Запис про наявність ідентифікаційного номеру можна внести до паспорту

Віднедавна всі громадяни  мають право внести до свого паспорту номер облікової картки платника податків, названого у народі „ідентифікаційним номером”.  Це за власним бажанням  кожен українець може зробити у будь-який час. Варто лише звернутися до податкової інспекції Міндоходів за місцем проживання з відповідним проханням. Відмітка проставляється на сьомій, восьмій або дев’ятій сторінці паспорта.

Подробнее...

Актуальні питання платників податків

Днями у  ДПІ у Кіровському районі  м. Дніпропетровська ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області відбувся черговий  сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питання оподаткування доходів фізичних осіб. На питання платників податків відповідав заступник начальника Ігор Валерійович Саханов.

Подробнее...

Добросовестных плательщиков будут проверять «виртуально» со следующего года

Уже с 1 января 2014 года плательщики единого налога, которые находятся на упрощенной системе налогообложения, смогут воспользоваться новым сервисом - электронной проверкой.

Подробнее...

До уваги платників податків!

6 червня 2013 року у Державному реєстрі юридичних осіб зареєстровано ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська ГУ Міндоходів Дніпропетровської області, код ЄДРПОУ 38753177.

Подробнее...

ЧП в Кировском районе: два человека погибли в огне

26 мая в 6:37 в службу спасения 101 поступило сообщение, что в Кировском районе города Днепропетровск на проспекте Кирова в девятиэтажном жилом доме на седьмом этаже возник пожар.

Подробнее...

Затверджено нові форми податкової звітності з податку на додану вартість

З 5 лютого 2013 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.12.2012 № 1342 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року №1492» (далі – Наказ № 1342).

Подробнее...

В Днепропетровске начали строительство жилого дома на газопроводе высокого давления

Прокуратурой Кировского района г. Днепропетровска в ходе проверки установлено, что на земельном участке площадью 0,5357 га ООО "К ЭНД Ф Д" с нарушением требований действующего законодательства о правовом режиме земель охранных зон объектов магистральных трубопроводов и об охране труда, осуществляет строительство жилого назначения на газопроводе высокого давления.

Подробнее...

banner_instagram