20 Февраля 2019

Присоединяйтесь к нам:
f_bookv_kontaktet_twitterInstagram

Наш район

Хмарний сервіс для реєстраторів

інтернет магазин відеоспостереження

З появою сучасних IT технологій відеоспостереження через Інтернет стає все більш популярним і доступним практично для  всіх. Відкриваються нові онлайн сервіси, які спрощують побудову таких систем.

Одна з найбільших проблем при побудові системи відеонагляду через Інтернет - отримання статичної IP-адреси. Донедавна, це була одна з основних вимог до мережі для віддаленого відеоспостереження. Якщо при підключенню до мережі Інтернет по проводах така проблема іноді легко вирішується за допомогою невеликої абонентської плати провайдеру, то у випадку безпровідного Інтернету, за допомогою каналів GPRS, 3G, або 4G, отримати статичну IP-адресу часом не так то легко. 

Та все ж, можна побудувати ІР-відеонагляд через Інтернет, оминаючи проблему статичної ІР-адреси. З виникненням у системах відеоспостереження технології P2P ("peer-to-peer", «рівний-рівному»), стало можливим не тільки обійтися без зовнішньої статичної ІР-адреси, а й істотно спростити налаштування обладнання. Якщо ваш реєстратор або IP-відеокамера підтримує P2P з'єднання, то вам не доведеться налаштовувати роутер і перекидати порти.

Все більше виробників в нових моделях додають функцію P2P або хмарний сервер для віддаленого відеоспостереження (хмарний сервер, крім віддаленого відеоспостереження, так само вирішує завдання обробки відео, моніторингу, перетворення).

Зовсім недавно у продажі з'явились відеореєстратори з вбудованою підтримкою хмарних сервісів. Як працює хмарний сервіс у цих відеореєстраторів? Досить підключити реєстратор до мережі Інтернет, зайти на сайт хмарного сервісу, зайти необхідну вкладку, ввести серійний номер пристрою, і сервіс сам знайде реєстратор в Інтернеті і підключиться до нього. Через такий сайт, ви зможете переглядати всі камери підключення до даного відеореєстратора, а також увесь відеоархів, записаний на ньому. У більшості, такі сервіси абсолютно безкоштовні для всіх користувачів цих відеореєстраторів. 

Проте, не всі реєстратори можуть працювати за таким принципом підключення. Для коректної роботи деяких, потрібна бути актуальна прошивка,  чи завантажене необхідне програмне забезпечення, все залежить від виробника. Та не потрібно хвилюватись з приводу того, що ви не будете знати як це зробити. Кожен виробник такого обладнання додає чітку,  зрозумілу інструкцію. Після підключення, вам стануть доступними всі налаштування пристрою, перегляд архівних записів, перегляд з вашої камери відеонагляду у режимі онлайн та багато іншого. Ви з легкістю зможете самі керувати пристроєм.